ŠKOLSKA KNJIŽNICA U NOVOJ ŠKOLSKOJ GODINI U NOVOM RUHU

Dobro opremljena i lijepo uređena školska knjižnica ne samo da je prostor izvrsnosti, već je mjesto gdje svi  sudionici odgojno-obrazovnog procesa, učenici i nastavnici rado dolaze u potragu  za knjigom i čitanjem, informacijama, znanjima, te tako provode svoje slobodno vrijeme i druže se. Školska knjižnica Industrijsko-obrtničke škole Sisak u nekoliko je navrata mijenjala svoj izgled, renovirali su se pojedini dijelovi i nabavljala nova oprema.

Zahvaljujući donaciji parketa mladog poduzetnika, vlasnika drvnoprerađivačke industrije NIL-Ž d.o.o., Nevena Žužića, koji je revitalizirao  nekoć poznato poduzeće Finel u Mošćenici (Petrinja),  u čitaonici školske knjižnice postavljeni su novi, lijepi parketi. Uz nove parkete  i podršku ravnatelja, okrečeni su zidovi čitaonice, a u postupku su radovi i nabava tehničke opreme koja će znatno unaprijediti prostor u funkcionalnom i estetskom smislu.

Ovim  putem zahvaljujemo se gospodinu Nevenu Žužiću na  vrijednoj donaciji parketa.

Jadranka Gabriša-Perković

IMG_3855.jpg (90.23 KB)
20200924_165746.jpg (54.52 KB)
20200924_165816.jpg (41.21 KB)

objavio: Mirela Petrović   datum: 6. 10. 2020.