Predstavljanje naše škole na 11. Sajmu ustanova i udruga

U okviru nacionalne manifestacije “Hrvatska volontira 2020.” i Dana otvorenih vrata udruga, te na poziv organizatora -  Agencije lokalne demokracije Sisak i Zajednice sportskih udruga grada Siska u suradnji s Bodybuilding klubom Sisak, Gradom Siskom i Turističkom zajednicom grada Sisak – naša škola sudjelovala je na 11. Sajmu udruga i ustanova koji se održao 26. rujna na sisačkoj šetnici s početkom u 10 sati.

Na Sajmu su se  predstavile udruge i ustanove koje u svoj rad uključuju volontere te sportske i tehničke udruge s područja Siska i okolice s ciljem promicanja svojega rada te motiviranja građana da se priključe brojnim aktivnostima koje nude udruge i ustanove.

Našu školu su predstavili nastavnici Marija Kosić, Lorena Mrkobrada, Stjepko Bašić i Marko Čulibrk te ravnatelj Ivan Vrbik.

Na fotografijama možete pogledati kako smo se predstavili i zabavili.

objavio: Mirela Petrović   datum: 20. 10. 2020.