Kako do nas?

KAKO DO NAS!

Iz pravca Zagreba:

Poslije trgovačkog centra Kaufland skrenite na Novi most. Nakon njega nastavite uzbrdo i na raskrižju sa semaforom nakon vodotornja skrenite lijevo. Proći ćete pokraj groblja i INA rafinerije nafte. Mi smo odmah desno čim prijeđete preko pruge...

Iz pravca Popovače:

Nakon što prijeđete most nastavite istim pravcem u centar sve do semafora, na kojem skrećete desno. Pratite cestu sve do sljedećeg semafora (s desne strane je park), a na semaforu skrenite lijevo. Vozite kroz sva raskršća ravno sve dok ne dođete do rijeke. Ponovno skrenite lijevo, prijeći ćete preko starog mosta. Poslije njega je još jedan semafor na kojem skrenite lijevo i nastavite uzbrdo. Na raskrižju sa semaforom nakon vodotornja skrenite lijevo. Proći ćete pokraj groblja, a mi smo odmah desno čim prijeđete preko pruge.

Iz pravca Petrinje:

Na ulazu u Sisak pratite znakove koji vode kroz Caprag do trgovačkog centra "Billa". Kad dođete do "Bille" ona će biti s vaše desne strane, a ispred vas "T" raskršće. Skrenite lijevo i mi smo drugo skretanje lijevo nakon benzinske stanice..