Obavijest učenicima i roditeljima

Temeljem upute Ministarstva znanosti i obrazovanja,  od ponedjeljka, 16. 3. 2020. godine u Industrijsko-obrtničkoj školi Sisak neće se održavati redovita nastava, već izvođenje nastave na daljinu.

Za učenike svih razreda svaki dan biti će definiran raspored i pripremljeni sadržaji za online nastavu  za osnovni paket od 4 do 5 sati na dan.

Sadržaji će uključivati videosnimku predavanja, kao i dodatne radne materijale.

Razrednici će svaki radni dan u "virtualnim razredima" podsjetiti učenike na dnevni raspored i uputiti ih na sadržaje potrebne za ostvarivanje nastave taj dan. Predmetni nastavnici će davati upute vezano uz korištenje materijala u udžbenicima te samostalnog rada učenika.

Učenici će imati jasne domaće zadaće kako bi se mogao pratiti njihov rad.

Prisutnost učenika na nastavi prati se uz njihove aktivnosti u "virtualnom razredu".

Ravnatelj: dr. sc. Ivan Vrbik

objavio: Mirjana Bistrički   datum: 13. 3. 2020.