Vijeće roditelja

Na sjednici Vijeća roditelja održanoj  30. rujna  2021. godine izabran  je predsjednik Vijeća roditelja  i zamjenik predsjednika .

Predsjednik Vijeća roditelja je Tatjana Štulić, a njezina zamjenica je Marica Radman.

Vijeće roditelja čini po jedan predstavnik roditelja iz svakog razrednog odjela, tako da u školskoj godini 2021./2022. broji 13 članova. Vijeće roditelja surađuje s predstavnicima škole i kao savjetodavno tijelo u tu svrhu imenuje svog predstavnika.
Prvi sastanak Vijeća roditelja saziva i vodi ravnatelj Škole, a sljedeće sastanke izabrani predsjednik Vijeća roditelja.
Radi što uspješnijeg ostvarivanja ciljeva odgojno-obrazovne djelatnosti Vijeće roditelja surađuje u organiziranju školskih svečanosti,
planira organiziranje aktivnosti završnog dana maturanata, sudjeluje u uređenju unutarnjeg i vanjskog prostora škole i u tu svrhu može organizirati prikupljanje donacija i slično.
Vijeće roditelja sastaje se najmanje dva puta godišnje, odnosno prema ukazanoj potrebi.
        Vijeće roditelja, osim imenovanja člana koji će biti predstavnik Vijeća u Školskom odboru, obavlja i slijedeće poslove:
                - raspravlja o pitanjima značajnim za život i rad Škole te daje mišljenje i prijedloge vezane uz:
                - organizaciju  rada i života škole
                - organizaciju  izleta i ekskurzija
                - poboljšanje uvjeta rada škole
                - vladanje učenika
                - ostvarivanje kulturne i javne djelatnosti škole
                - surađuje s tijelima škole
                - surađuje s Vijećem učenika
                - surađuje s drugim institucijama izvan škole u pitanjima odgoja i obrazovanja, odnosno zaštite sigurnosti i zdravlja učenika
                - obavlja i druge poslove vezane za uspješno školovanje.

Predstavnici Vijeća roditelja u školskoj godini 2021./2022.

Željka Šnajder

Marija Vujić