Hrvatska postala partner u međunarodnoj Školskoj mreži "Global Gateway"

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa službeno se uključilo u međunarodni internetski portal "Global Gateway" koji uređuje Britanski savjet za kulturne veze u ime Britanskog ministarstva obrazovanja.

Time je Hrvatska kao jedna od gotovo 70 zemalja postala strateški međunarodni partner u mreži "Global Gateway" koja je namijenjena školama.
Za sve one koji su uključeni u obrazovne procese (učenici, učitelji, profesori, ravnatelji, savjetnici itd.) "Global Gateway" otvara vrata obrazovanju preko nacionalnih granica te pruža iscrpne informacije o resursima i aktivnostima koje pomažu poboljšanju standarda u obrazovanju.
Uključivanjem u web-stranicu "Global Gateway" Hrvatska je otvorila vrata svojih škola te time omogućila razmjenu dobre prakse i iskustava sa školama diljem Europe i svijeta kao i rad na zajedničkim projektima.
Pozivamo sve zainteresirane da se aktivno uključe u ovu suradnju. Sve potrebne informacije nalaze se na web stranici "Global Gateway".

Izvor: Portal za škole www.skole.hr

objavio: Administrator   datum: 8. 1. 2009.