Međužupanijsko natjecanje u zanimanju instalatera grijanja i klimatizacije i zanimanju vodoinstalater

Industrijsko - obrtnička škola sudjelovat će na međužupanijskom natjecanju instalatera grijanja i klimatizacije i vodoinstalatera koje će se održati 26. veljače 2009. u Školi za montažu i instalacija i metalnih konstrukcija Zagreb.

U zanimanju Instalater centralnog grijanja i klimatizacije  natjecat će se učenici Hrvoje Ruševljan i Denis Janušić koji su bili najbolje plasirani na provedenom školskom natjecanju tijekom siječnju 2009. godine. Mentor učenika je prof. Orijana Zgombić i nastavnika praktične nastave Božo Ognjenović.

Također u zanimanju Vodoinstalater natjecat će se učenici  Dario Kuštreba i Goran Žitvaj koji su bili najbolje plasirani učenici na školskom natjecanju. Mentori učenika su prof. Srećko Kordić i nastavnik Tomo Milković.

Predstavnici škole pokušat će izboriti plasman na državno natjecanje koje će se održati u 26. veljače 2009. u Industrijsko obrtničkoj školi  Novoj Gradiška.

objavio: Administrator   datum: 25. 2. 2009.