Stručno vijeće školskih knjižničara SMŽ

U srijedu, 11. ožujka 2009. godine održan je sastanak Stručnog vijeća školskih knjižničara srednjih škola Sisačko – moslavačke županije zajedno sa školskim knjižničarima osnovnih škola SMŽ. Tema zajedničkog sastanka je bila vrlo interesantna i aktualna: Hiperaktivni sanjari – osobno iskustvo. Gost – predavač bio je, dipl. ing. Marko Ferek predsjednik Udruge za razumijevanje ADHD-a (deficit pažnje/hiperaktivni poremećaj) „BUĐENJE“   iz Zagreba.

Industrijsko – obrtnička škola Sisak je sjedište Stručnog vijeća školskih knjižničara srednjih škola Sisačko – moslavačke županije od 2001. godine, jer je naša školska knjižničarka, Jadranka Gabriša Perković, voditeljica Vijeća.
 U srijedu, 11. ožujka 2009. godine održan je sastanak Vijeća zajedno sa školskim knjižničarima osnovnih škola SMŽ. Tema zajedničkog sastanka je bila vrlo interesantna i aktualna: Hiperaktivni sanjari – osobno iskustvo. Gost – predavač bio je, dipl. ing. Marko Ferek predsjednik Udruge za razumijevanje ADHD-a (deficit pažnje/hiperaktivni poremećaj) „BUĐENJE“   iz Zagreba. Glavni cilj Udruge je prikazati pozitivne strane i skrivene potencijale koji se nalaze u nepažljivim, hiperaktivnim i impulzivnim umovima. Dežurni iz skupine Napredni informatičari IOŠ-a su bili učenici: Manuel Belušić, maturant, 3 c r. i Josip Jerkovac iz 1c r.

Izvor: prof. Jadranka Gabriša Perković

objavio: Administrator   datum: 11. 3. 2009.