Uspjeh učenika na Državnom natjecanju

Na 10. Državnom natjecanju učenika u zanimanjima Vodoinstalater i Instalater grijanja i klimatizacije učenici Goran Žitvaj i Dario Kuštreba, 3c razred, zauzeli su 3. mjesto. Mentori učenika su Srećko Kordić, nastavnik teorijske nastave,   i Tomo Milković, nastavnik praktične nastave. Čestitamo učenicima i nastavnicima mentorima na izvrsnom rezultatu.

Od  23. do 24. travnja 2009. godine u Industrijsko – obrtničkoj školi u Novoj Gradiški održano je 10. Državnom natjecanju učenika u zanimanjima Vodoinstalater i Instalater grijanja i klimatizacije. Ekipa Industrijsko - obrtničke škole Sisak : učenici, Goran Žitvaj, 3c r. i Dario Kuštreba, 3c r. te nastavnci mentori: Srećko Kordić, prof. (teoretski dio) i stručni učitelj Tomo Milković, je zauzela 3. mjesto. Čestitamo i učenicima i nastavnicima na izvrsnim rezultatima.

objavio: Administrator   datum: 6. 5. 2009.