''Kutijica podrške'' za učenike naše škole

Ekonomska i turistička škola Daruvar pokrenula je eTwinning projekt pod nazivom ''Kutijica podrške – učenici za učenike''. Želja im je bila uključiti što više srednjoškolaca u prijateljsku podršku učenicima s prostora naše županije (Sisak, Glina, Petrinja) koji su pretrpjeli snažne potrese krajem prošle godine.

Izradili su presonalizirane kutijice (Kutijice podrške) od raznih materijala, obojili ih, ukrasili prema željama, napisali pismo podrške, a poneki su ostavili i broj za kontakt. Cilj im je bio pružiti podršku, razmijeniti iskustva te stvoriti nova prijateljstva, tj. širiti mrežu socijalne podrške. U projekt su se uključile srednje škole iz Varaždina, Rijeke, Vinkovaca, Osijeka, Čakovca, Iloka, Buja, Đakova i  Novske. Kutijice su završene u veljači, a zbog epidemioloških razloga uručene su 14.svibnja učenicima naše škole. Ravnateljicu Ekonomske i turističke škole Daruvar, predstavnike učeničkog vijeća te njihove profesorice koje su sudjelovale u realizaciji projekta pozdravio je i ugostio ravnatelj naše škole Ivan Vrbik u prisustvu pedagoginje Marine Hren, profesorice Sanje Tomazinić Krotin,  knjižničarke Jadranke Gabriše - Perković i naših učenika koji su u Vijeću učenika. Ovom prigodom od srca se zahvaljujemo svima na ovoj velikodušnoj gesti.

kutijica_podrske_1.jpg (40.20 KB)
kutijica_podrske_2.jpg (48.19 KB)
kutijica_podrske_3.jpg (42.76 KB)
kutijica_podrske_4.jpg (46.50 KB)
kutijica_podrske_5.jpg (40.65 KB)
kutijica_podrske_6.jpg (51.22 KB)
kutijica_podrske_7.jpg (43.01 KB)

objavio: Mirela Petrović   datum: 19. 5. 2021.