Edukacija tvrtke Grohe u našoj školi

Učenici 2. i 3. razreda (vodoinstalater; instalater grijanja i klimatizacije) nazočili su 15. ožujka edukaciji u organizaciji poznate kompanije Grohe, vodećeg svjetskog brenda za kompletna rješenja za kupaonice i kuhinje.

Tečaj je održao predstavnike tvrtke Grohe, Goran Vdović.  Učenici su radili na zidnoj instalaciji koja se sastoji od podžbuknih instalacija za WC školjku i pisoare sa tipkalima ili ispiračima, sanitarne keramike, umivaonika, WC školjki, pisoara i tuš WC školjke Sensia Arena. Zid se nastavlja na termostatske i jednoručne modele miješalica za umivaonike, kade i sudopere, kao i termostatske i jednoručne tuš sisteme, te su svi u potpunoj funkciji, a sa stražnje strane zida prikazane su gole cijevi što je dodatna pogodnost za učenike i praktičnu nastavu.

Pred učenicima je polaganje ispita nakon čega će dobiti međunarodno priznati certifikat koji će im biti od pomoći pri zapošljavanju.

objavio: Mirela Petrović   datum: 31. 3. 2023.