Školski projekti

17. Sajam udruga i ustanova

Sunčane subote 20. svibnja sudjelovali smo na 17. Sajmu udruga i ustanova na sisačkoj šetnici. Industrijsko-obrtničku školu Sisak  predstavljali su ravnatelj I. Vrbik, nastavnica M. Kosić, strukovni učitelj M. Čulibrk i pedagoginja M. Hren.

Na našem su se izložbenom mjestu mogli vidjeti razni predmeti koje izrađuju učenici uz pomoć nastavnika u okviru praktične nastave u školskim radionicama. Zainteresirani su učenici osmih razreda dobili informacije o zanimanjima za koja se mogu obrazovati u našoj školi.

Prolaznici su mogli i kupiti privjeske za ključeve i ukrašene teglice s cvijećem nastale u sklopu rada Učeničke zadruge ZIOŠI.

Marina Hren, pedagoginja

sajam1.jpg (108.04 KB)
sajam2.jpg (114.85 KB)
sajam3.jpg (105.23 KB)
sajam4.jpg (80.49 KB)

objavio: Mirela Petrović   datum: 6. 6. 2023.