Školski projekti

Natječaj za izbor najboljih završnih radova u strukovnim školama

INA je nagradila najbolje završne radove strukovnih učenika

u šk.g. 2022./2023.

Učenik Patrik Mandić, instalater grijanja i klimatizacije, osvojio je treću nagradu u natječaju kojim se tema završnog  rada strukovnih učenika povezuje s područjem djelovanja INA grupe.

Tema nagrađenog završnog rada Izrada i montaža člankastog radijatora (ugradnja, spajanje, odzračivanje, tlačna proba) pripada području strojarstva. Natječaj je trajao od 20. studenog 2022. do 12. srpnja 2023. Prema unaprijed zadanim kriterijima stručni Inin tim procjenjivao je koncept rada, sadržaj elaborata, poveznicu s područjem djelovanja INA grupe, kreativnost i prezentaciju rada.

Učenici koji su ušli u finale prezentirali su elaborat videopozivom. Patrik Mandić kreativno je i domišljato povezao stručni zadatak s  Ininim proizvodom INA Antifriz Super te pokazao  sigurnost i snalažljivost u prezentiranju teorijskog i praktičnog znanja pa je zauzeo treće mjesto i dobio nagradu od 200 eura.

U privitku su naslovnice elaborata i prezentacije te pohvala Ininog tima kao dokaz uspješnosti. Čestitke Patriku!

Oriana Zgombić

mailina.png (55.45 KB)
e1.png (40.62 KB)
pp.png (398.03 KB)
pp2.png (1.22 MB)
pp3.png (1.50 MB)
pp4.png (247.35 KB)

objavio: Mirela Petrović   datum: 29. 8. 2023.